Predstavljanje plana investicijskih ulaganja županijskih lučkih uprava u 2024.godini
U petak, 29. ožujka 2024. godine s početkom u 10.00 sati u sjedištu Primorsko-goranske županije (Adamićeva 10, II. kat) zamjenik župana Vojko Braut i pročelnica UO za pomorsko dobro, promet i veze Izabela Linčić Mužić održat će konferenciju za novinare.
Na konferenciji će predstavit plan novih investicijskih ulaganja svih osam županijskih lučkih uprava u 2024. godini u ukupnom iznosu većem od 5 milijuna eura.
Najavljena 7. sjednica Županijske skupštine: fokus na civilnoj zaštiti i koncesijama na pomorskom
Predsjednik Županijske skupštine Primorsko-goranske županije, zajedno s resornim pročelnicama Erminom Duraj i Izabelom Linčić Mužić, na današnjoj je konferenciji za medije najavio teme sedme sjednice Županijske skupštine, koja će se održati u četvrtak u Rektoratu Sveučilišta u Rijeci, osvrnuvši se pritom i na dvije aktualne teme koje su obilježile protekli tjedan.
Mario Franković novi ravnatelj ŽLU Mali Lošinj
Upravno vijeće Županijske lučke uprave Mali Lošinj donijelo je odluku o imenovanju Maria Frankovića iz Malog Lošinja za ravnatelja Županijske lučke uprave Mali Lošinj.
PGŽ realizirala OPEN SEA, GIS aplikaciju za upravljanje pomorskim dobrom
Primorsko-goranska županija, putem Upravnog odjela za pomorsko dobro, promet i veze osmislila je i realizirala GIS Aplikaciju za praćenje Plana upravljanja pomorskim dobrom s Planovima upravljanja pomorskim dobrom gradova i općina naziva OPEN SEA.
Predstavljena nova aplikacija za online predaju zahtjeva u cestovnom prometu- brži procesi i manji troškovi za korisnike
Upravni odjel za pomorsko dobro, promet i veze PGŽ predstavio je novu digitalnu aplikaciju za online predaju zahtjeva za dozvole iz područja unutarnjeg cestovnog prometa. Ova usluga, usmjerena na ubrzanje administrativnih procesa, namijenjena je širokom krugu korisnika – od prijevoznika robe i putnika, građevinskog sektora i trgovačkih lanaca, do taksi službi i agencija.