2017-2021

U PGŽ od 608 testiranih osoba, 64 covid pozitivne

covid

U Primorsko-goranskoj županiji 64 su nova slučaja zaraze koronavirusom, a ozdravilo je 37 osoba. Na današnji dan 600 je aktivnih slučajeva COVID-19 bolesti na području Županije. Ukupno je tijekom jučerašnjeg dana laboratorijski obrađeno 608 uzoraka. Udio pozitivnih osoba unutar broja laboratorijski obrađenih testova danas iznosi 10,5 posto. Prema podacima Ureda ravnateljstva KBC-a Rijeka na bolničkom

U PGŽ 45 novih slučajeva koronavirusa, 44 osobe ozdravile

Covid

Danas je u Primorsko-goranskoj županiji 45 novooboljelih i 44 ozdravljene osobe, a broj aktivnih slučajeva bolesti Covid-19 je 573, izvijestili su iz epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo. Ukupno je tijekom jučerašnjeg dana laboratorijski obrađeno 603 uzorka, a udio pozitivnih osoba unutar tog broja je 7,5 posto. Prema podacima Ureda ravnateljstva KBC-a Rijeka broj

U PGŽ 23 novooboljele osobe, 63 osobe ozdravile

Covid

Prema podacima epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ, tijekom jučerašnjeg dana laboratorijski je obrađeno 366 uzoraka i kod 23 osobe potvrđen je pozitivan nalaz na COVID-19. To govori o daljnjem padu postotka pozitivnih osoba u ukupnom broju testiranih. Dobra je vijest da su 63 osobe ozdravile pa broj aktivnih slučajeva u Primorsko-goranskoj županiji

Hospicij Marije Krucifikse Kozulić iz Rijeke poslao donaciju Sisačkoj općoj bolnici “dr. Ivo Pedišić”

Kao pomoć potresom pogođenom području Sisačko-moslavačke županije, Sisačkoj općoj bolnici “dr.Ivo Pedišić” poslana je vrijedna donacija medicinskih potrepština koju je prikupio kolektiv jedinog hrvatskog hospicija, Hospicija Marije Krucifikse Kozulić iz Rijeke. Radi se o drugoj donaciji „malog kolektiva velikog srca“, kako je prilikom uručivanja donacije rekla ravnateljica Hospicija sestra Danijela Orbanić, namijenjenoj Sisačkoj općoj bolnici.

U PGŽ 67 osoba ozdravilo, 54 osobe pozitivne na Covid-19

Prema podacima epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ, tijekom jučerašnjeg dana laboratorijski je obrađeno 498 uzoraka i kod 54 osobe potvrđen je pozitivan nalaz na COVID-19, što čini 10,8 posto od ukupno testiranih. Dobra je vijest da je 67 osoba ozdravilo pa je broj aktivnih slučajeva u Primorsko-goranskoj županiji u padu za 13