Mladi riječki informatičari osvojili osam medalja na državnom natjecanju: veliki uspjeh programa Budi++
U Centru tehničke kulture Rijeka danas je održana konferencija za medije povodom iznimnog uspjeha polaznika programa Budi++ na Državnom natjecanju iz informatike u Vodicama. Mladi su riječki informatičari, u konkurenciji najboljih iz cijele Hrvatske, osvojili čak osam medalja: jedno zlato, tri srebra i četiri bronce.







