Više od 180 glazbenika slavi Svjetski dan glazbe u Primorsko-goranskoj županiji
Pod motom „Slavlje glazbe – glazbom u pohode“, od 19. do 21. lipnja diljem Primorsko-goranske županije održat će se bogat i raznovrstan program povodom Svjetskog dana glazbe. Manifestaciju, na konferenciji za novinare, najavili su zamjenik župana Robert Matić, počasna predsjednica HGU PGŽ Jadranka Čubrić, suorganizatorice programa Tatjana Bon i Goranka Tuhtan te istaknuti jazz gitarist Darko Jurković Charlie.








