After job konferencija “Žene od A do Z” u Opatiji

Konferencija 04.10.2024 Odnosi s javnošću i protokol

Povodom obilježavanja “ružičastog listopada”, mjeseca posvećenog ženskom zdravlju, u petak, 4. listopada 2024. godine s početkom u 17.00 sati u konferencijskoj dvorani hotela Keight Opatija (Ul. Velog Jože 2) održat će se treća After job konferencija “Žene od A do Z” u organizaciji Hrvatske udruge za odnose s javnošću, Primorsko-goranske županije, Nastavnog zavoda za javno zdravstvo PGŽ i TZ Kvarnera te uz podršku Jadran Galenskog laboratorija.

Osim panel rasprave u kojoj sudjeluju liječnice Alenka Brozina i Sanja Lazarić, profesorica nutricionizma Greta Krešić, psihologinje Iva Brozičević Dragičević i Daina Udovichich Corelli te kineziologinja Matea Knez, planiran je i intervju s uspješnim ženama koje uz posao povezuje i prijateljstvo, Majom Šimunić i Anamariom Hauptfeld Schweitzer, kao i book cafe s poznatom riječkom književnicom Gordanom Brkić Žagar. Gost predavač je Davor Bilman.

Moderatorice panela su Ermina Duraj, Jana Bubnič Arčanin i Marija Mažar.
Dio kotizacije namijenjen je pomoći Sigurnoj kući za žene i djecu čija će voditeljica Željka Frković podijeliti iskustvo i priče žena kojima pomaže sa svojim timom.

Obilježen Dan Grada i Župe Delnice

Svečanom sjednicom Gradskog vijeća Grada Delnica u Radničkom domu obilježeni su Dan grada Delnica i Dan župe sv. Ivana Krstitelja. U ime Primorsko-goranske županije svečanosti su prisustvovali župan Ivica Lukanović i predsjednik Županijske skupštine Marko Bioras Mandić.

Općina Baška proslavila svoj dan

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća Baška je proslavila današnji blagdan Ivanja i Dan općine Baška te ovom prilikom nagradila zaslužne mještane koji su se svojim radom i doprinosom zajednici istaknuli u proteklih 12 mjeseci.

Čestitka povodom Dana antifašističke borbe

Svim stanovnicima Republike Hrvatske i Primorsko-goranske županije čestitamo Dan antifašističke borbe.

Grad Rijeka proslavio svoj dan: Župan Lukanović poručio da jaka Rijeka znači jaču Županiju i jaču Hrvatsku

Svečanom sjednicom Gradskog vijeća Grada Rijeke, održanom u prostoru Exportdrva na Delti, obilježen je Dan Grada i blagdan sv. Vida, nebeskog zaštitnika grada. Sjednica je okupila predstavnike državne, regionalne i lokalne razine, vjerske zajednice, dobitnike javnih priznanja i brojne uzvanike.